Cześć!

Mam na imię Dominika. Od 5 lat jestem fotografem rodzinnym.
Mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z pięknych stron, do których często wracam.
Najchętniej fotografuję Was właśnie blisko natury, by jak najwięcej jej piękna przemycić także do Waszych wspomnień. Wykonuję też sesje typu lifestyle w Waszych domach, gdzie czujecie się swobodnie i gdzie jesteście sobą.

Lubię zdjęcia, które odzwierciedlają „tu i teraz”, ze wszystkimi emocjami i nastrojami. Uwielbiam fotografować bliskość i miłość, a także zwykłe rzeczy w niecodzienny sposób.
W fotografii, tak jak zresztą w życiu, szukam kolorów i momentów, za którymi kiedyś będzie się tęsknić. Jestem mamą czterech córek i żoną wspaniałego człowieka, który nie cierpi zdjęć:).

Uwielbiam Wiesława Myśliwskiego.
Gdybym miała wskazać jedną rzecz, której brakuje mi do szczęścia, byłaby to umiejętność opowiadania historii. Mam długą listę rzeczy, których kiedyś chcę się nauczyć i nie poddaję się, choć czasem intensywność naszego rodzinnego życia bywa przytłaczająca. Słucham Anny Ternheim, choć za najlepszą wokalistkę uważam Lady Gagę.

Nad kwiaty przedkładam czekoladki:).
Wącham papier, zanim kupię książkę, a na swój ostatni posiłek w życiu zamówiłabym coś z grilowaną cukinią i suszonymi pomidorami.

ZAMKNIJ MENU