Sesja rodzinna we wrzosach

Warszawa

W co ubrać się na sesję zdjęciową?

To temat rzeka! Przed spotkaniem zawsze rozmawiamy o tym, co założyć, bo z doświadczenia wiem, czego lepiej unikać, a co doskonale się sprawdza i dodaje fotografiom charakteru. Przestrzeganie kilku prostych zasad pomoże Ci uniknąć niepotrzebnego stresu i bardzo ułatwi wybór.

  • Zacznij od znalezienia czegoś dla siebie, czegoś, w czym Ty czujesz się pięknie i kobieco. Ubrania dla reszty rodziny dopasuj do swojego stroju, a nie odwrotnie.
  • Spójrz na Was jak na całość. Nie chodzi o to, aby ubrać się podobnie, ale aby wszystkie stroje stylistycznie do siebie pasowały, czyli aby poziom elegancji był u każdego na podobnym poziomie. Na pewno zdarzyło Ci się popatrzeć na Wasze odbicie w lustrze windy i pomyśleć: Wow, jaka ładna rodzinka!  Właśnie o taki efekt chodzi.
  • Jeśli spotykamy się w plenerze, pamiętaj, że strój musi być w miarę luźny. Wybierz coś, w czym równie dobrze moglibyście wyjść na spacer po urodzinowym obiedzie. Zamiast butów na obcasie załóż sandały lub trampki. Podwiń rękawy koszuli, a białe rajstopki i tiulowe spódniczki zastąp czymś bardziej praktycznym.
  • Postaraj się, aby kolory ubrań były stonowane. Ostre barwy i wyraziste wzory będą odwracały uwagę od emocji, a to właśnie je chcemy przede wszystkim dostrzegać, gdy oglądamy fotografie
  • Jeśli zdecydujecie się ubrać w podobne odcienie, spróbuj poeksperymentować z teksturami materiałów, np. połączyć lnianą sukienkę z grubym swetrem, a gładkie body niemowlaka z waflowym kocykiem.
  • I chyba najważniejsze: Pamiętaj, aby dzieci zawsze miały na sobie wygodne ubrania. Nic tak nie psuje humoru jak drapiąca metka :).

 

 

 

 

ZAMKNIJ MENU