Sesja ciążowa Magdy i Kamila

Warszawa

Nie uwierzycie, ale historia Magdy i Kamila zaczęła się jeszcze w dzieciństwie, w dziecięcym zespole ludowym, gdzie razem trenowali. Teraz ta historia ma swój piękny zwrot akcji, a świeżo upieczeni rodzice cieszą się z przyjścia na świat małej Jasminki.

Magda poza sesją ciążową zamówiła od razu sesję noworodkową (przypomnę, że w takiej sytuacji otrzymujecie rabat 100 zł na sesję z maluszkiem). Umówiliśmy się na zdjęcia jakiś miesiąc przed porodem, miałam więc okazję w krótkim czasie zobaczyć Magdę w wersji duo;), a potem już z Maleńką w ramionach – wrażenie niesamowite!

Wiadomo, że w czasie takiej sesji brzuszek, a raczej jego domyślna zawartość;), jest naszym pierwszoplanowym modelem, ja jednak zawsze staram się pokazać na zdjęciach coś więcej. Wyjątkowość tego czasu. Czułość mamy, która jest najbliżej tej tajemnicy, oraz troskliwość taty, którego silne ramię jest teraz tak nieocenione. Waszą radość i ciekawość nowego etapu.

Często myślę sobie, patrząc na Was – zresztą często Wam to po prostu mówię – że przed Wami piękny czas – emocje, jakie trudno sobie wyobrazić, najpiękniejsze i najważniejsze momenty w życiu.

New beginning:).

 

 

 

Decorative Image

Jeśli myślisz o podobnej sesji, sprawdź:

sesja ciążowa
ZAMKNIJ MENU