CHRZEST ŚWIĘTY

Z radością będę Wam towarzyszyć w ważnych dla Waszej rodziny momentach. Wiem, jak trudno jest uważnie je przeżyć, kiedy ma się wiele rzeczy na głowie. Postaram się uwiecznić dla Was wszystkie szczegóły uroczystości, a przede wszystkim te nieoficjalne chwile, kiedy jesteście we własnym gronie i kiedy najwięcej można wyczytać z Waszych spojrzeń i uśmiechów.

 

 

Moja oferta obejmuje przygotowania w domu, ceremonię w kościele oraz półtoragodzinny fragment przyjęcia. Zdaję sobie sprawę, że punktualne wyjœcie z Maluszkiem jest nie lada wyczynem, wiem także, jak może wyglądać dom w trakcie przygotowań;). Mimo to bardzo zachęcam Was do zaproszenia mnie do siebie przed chrztem. Uwierzcie mi, najpiękniejsze zdjęcia powstają właśnie w domu, kiedy jesteście sami. To wtedy mogę sfotografować drobiazgi, które tworza ten dzień, takie jak strój, dekoracje, ale przed wszystkim wtedy mam czas na uchwycenie drobnych gestów czułości, np. podczas ubierania Dziecka.  Ta część zwykle trwa 30-45  minut, obiecuję, że wyjdę od Was odpowiednio wcześnie, byście mogli dopiąć wszystko na ostatni guzik i bez pośpiechu dotrzeć na ceremonię.

W kościele fotografuję Maluszka i Was podczas najważniejszych punktów liturgii, nie używając lampy błyskowej, aby nie zakłócać przebiegu ceremonii, a także podczas swobodniejszych momentów mszy. Nie wykonuję w tym czasie fotografii pozowanych.

Po uroczystości dyskretnie towarzyszę Wam podczas fragmentu przyjęcia. Robię zdjęcia przed poczęstunkiem i po nim, to wtedy jest czas na zrobienie zdjęć grupowych, zdjęć z chrzestnymi i z pozostałą rodziną.

 

Pamiątka Chrztu Świętego:

450 zł

reportaż z ceremonii oraz krótkiej sesji rodzinnej po uroczystości (ok. 35 zdjęć)

25 odbitek wywołanych w formacie 10×15 cm

czas trwania: ok. 1, 5 h

grawerowane drewniane pudełko na fotografie

chroniona hasłem galeria on-line oraz zdjęcia do pobrania z chmury

 

Dodatkowe opcje:

reportaż z przygotowań w domu, 15 ujęć / 0,5 – 1 h / 200 zł

reportaż z przyjęcia, 25 ujęć / 1,5 h / 300 zł

 

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie 150 zł zaliczki.

 

 

 

RODZINNE SPOTKANIA. URODZINY, ROCZNICE, WIECZORY PANIEŃSKIE

Zdjęcia ze spotkań z bliskimi to cudowna pamiątka, niezależnie od tego, czy spotykacie się z okazji rocznicy ślubu rodziców, wieczoru panieńskiego najlepszej przyjaciółki, czy pierwszych urodzin synka. Sesja zdjęciowa to oryginalny prezent, którym możecie sprawić komuś wiele radości w ważnym dla niego dniu, ale także długo, długo po nim – za każdym razem, gdy będzie sięgał po zrobione specjalnie dla niego fotografie.

Z radością przygotuję dla Was reportaż z uroczystości (zwykle jest to około 50 zdjęć).  Zdjęcia udostępniam w galerii on-line, aby można było łatwo podzielić się nimi z rodziną i znajomymi. Duże pliki, gotowe do wywołania, umieszczam w chmurze, z której możecie pobrać je na swój komputer. Dodatkowo do Waszych rąk trafia 25 najpiękniejszych ujęć wywołanych w formacie 10×15 cm.  Na Wasze życzenie z wybranych fotografii mogę stworzyć fotoalbum.

 

450 zł

2 godziny

Chroniona hasłem galeria on-line oraz zdjęcia do pobrania z chmury

Reportaż ze spotkania (około 50 zdjęć)

25  najpiękniejszych ujęć wywołanych w formacie 10×15 cm.

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

W przypadku komunii fotografuję Was w czasie przygotowań w domu oraz po uroczystoœci, w czasie przyjęcia. Ze względu na obecnoœć fotografa podczas liturgii, nie towarzyszę Wam w kościele.

Staram się zatrzymać na fotografii jak najwięcej szczegółów, bo wiem, że w drobiazgi, które tworzą ten dzień, wkładacie mnóstwo serca.

W czasie przyjęcia staram się namówić Was na krótki spacer lub chociażby wyjście do ogrodu, by móc zrobić piękne zdjęcia na tle przyrody.

Przygotowuję dla Was reportaż z przygotowań, fragmentu przyjęcia i speceru (około 50 zdjęć), a najpiękniejsze 25 ujęć wywołuję w formacie 10×15 cm i oddaję Wam w drewnianym grawerowanym pudełku. Możecie też zamówić fotoalbum z wybranych zdjęć.

 

 

450  zł

Około 2,5 godziny

Chroniona hasłem galeria on-line oraz zdjęcia do pobrania z chmury

Reportaż z przygotowań, półtoragodzinnego fragmentu przyjęcia i krótkiej sesji rodzinnej (około 40 zdjęć).

25  najpiękniejszych ujęć wywołanych w formacie 10×15 cm

grawerowane drewniane pudełko na fotografie

 

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie 150 zł zaliczki.

ZAMKNIJ MENU